فلوسوییچ برنجی
پیشنهاد ویژه

فلوسوییچ برنجی

از {{model.count}}
 • لوازم نصب پکیج
 • قطعات پکیج
 • 48,000 تومان
  45,000 تومان
  7%
  تخفیف
  محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  تعداد
  نوع
  • {{value}}
  مقایسه
  کمی صبر کنید...
  • مشخصات وظیفه فلوسویچ در پکیج دیواری تشخیص باز شدن آب گرم مصرفی عملکرد داخلی با بازکردن ابگرم مصرفی اهن رب... نحوه تست کردن فلوسویچ می باست قطعه را از محل نصب بیر... در صورت معیوب بودن فلوسویچ در مود تابستانه با باز شدن آب...

  توضیحات اجمالی

  وظیفه فلوسویچ در پکیج دیواری تشخیص باز شدن آب گرم مصرفیعملکرد داخلیبا بازکردن ابگرم  مصرفی اهن ربا موجود در فلو سویچ باعث وصل شدن کنتاک های فلوسویچ می شود و باز شدن آب گرم مصرفی را به برد اعلام می دارد.نحوه تست کردن فلوسویچمی باست قطعه را از محل نصب بیرون آورده و با فوت کردن درون آن از حرکت اهن ربا  آن مطمئن گردیددر صورت معیوب بودن فلوسویچدر مود تابستانه با باز شدن آب گرم مصرفی علامت دوش بر روی صفحه نمایش پکیج دیواری ایساتیس ظاهر نمی گردد و پکیج دیواری روشن نشده و آب گرم مصرفی، گرم نمی شود.

  مشخصات
  وظیفه فلوسویچ در پکیج دیواری
  تشخیص باز شدن آب گرم مصرفی
  عملکرد داخلی
  با بازکردن ابگرم مصرفی اهن ربا موجود در فلو سویچ باعث وصل شدن کنتاک های فلوسویچ می شود و باز شدن آب گرم مصرفی را به برد اعلام می دارد.
  نحوه تست کردن فلوسویچ
  می باست قطعه را از محل نصب بیرون آورده و با فوت کردن درون آن از حرکت اهن ربا آن مطمئن گردید
  در صورت معیوب بودن فلوسویچ
  در مود تابستانه با باز شدن آب گرم مصرفی علامت دوش بر روی صفحه نمایش پکیج دیواری ایساتیس ظاهر نمی گردد و پکیج دیواری روشن نشده و آب گرم مصرفی، گرم نمی شود.

  دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
  این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
  دیدگاه خود را بنویسید.
  کمی صبر کنید...