رادیاتور قرنیزی

تماس بگیرید

از {{model.count}}
 • رادیاتور
 • محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  تعداد
  نوع
  • {{value}}
  مقایسه
  کمی صبر کنید...
  • مشخصات رادیاتور قرنیزی سیستمی ساده و... رادیاتورهای قرنیزی آترین در دو...
  • نقد و برسی مزایا *کاهش هزینه های لوله کشی برای... *کاهش فضای اشغال شده توسط سیست... *کاهش هزینه نصب قرنیز *سرعت بالا در اجرا و نصب *قیمت مناسب نسبت به دیگر سیستم... *تولید گرمای یکنواخت در سراسر... *قابلیت تنظیم دما در این سیستم *بازده ای بالا معایب *رنگ بندی محدود *حذف قرنیز دلخواه از دکوراسیون... *نداشتن سنسور قطع گرمایش در هن...

  توضیحات اجمالی

  رادیاتور قرنیزی سیستمی ساده و کارا میباشد که جایگزین قرنیزهای متداول بکار رفته در ساختمانها اعم از مسکونی و اداری و حتی تجاری شده و با ظاهر و ابعادی در حد قرنیز، کاربری گرمایشی را نیز به قرنیز اضافه می نماید. رادیاتور قرنیزی همانگونه که از اسمش پیداست قرنیزی است که همانند رادیاتورهای معمولی توانایی انتقال حرارت و گرمایش را دارد. در این سیستم یک پوسته از جنس آلیاژ آلومینیومی خاص با فرم و شکلی همانند قرنیزی زیبا و با تنوع رنگی بسیار گسترده، جایگزین قرنیزهای مرسوم می شود و بدین سبب فضای پشت این پوسته امکان جاسازی رادیاتورهای طولی را فراهم می سازد و نهایتا قرنیز تبدیل به سیستم گرمایشی می شود.

  مشخصات
  رادیاتور قرنیزی سیستمی ساده و کارا میباشد که جایگزین قرنیزهای متداول بکار رفته در ساختمانها اعم از مسکونی و اداری و حتی تجاری شده و با ظاهر و ابعادی در حد قرنیز، کاربری گرمایشی را نیز به قرنیز اضافه می نماید. رادیاتور قرنیزی همانگونه که از اسمش پیداست قرنیزی است که همانند رادیاتورهای معمولی توانایی انتقال حرارت و گرمایش را دارد. در این سیستم یک پوسته از جنس آلیاژ آلومینیومی خاص با فرم و شکلی همانند قرنیزی زیبا و با تنوع رنگی بسیار گسترده، جایگزین قرنیزهای مرسوم می شود و بدین سبب فضای پشت این پوسته امکان جاسازی رادیاتورهای طولی را فراهم می سازد و نهایتا قرنیز تبدیل به سیستم گرمایشی می شود. در رادیاتور قرنیزی استفاده دومنظوره از فضای قرنیز به عنوان سیستم گرمایشی و قرنیز از یک سو و از سوی دیگر تنوع در رنگ بندی و حتی امکان طراحی فرم و شکل ظاهری این سیستم توانسته است امکانات و شرایطی را فراهم سازد که بسیار مطلوب و مورد توجه مهندسین معمار و طراحان و مجریان دکوراسیون داخلی قرار گیرد. سیستم گرمایشی رادیاتور قرنیزی از ساده ترین مکانیزم که در رادیاتورهای معمولی مورد استفاده قرار گرفته است جهت انتقال حرارت استفاده می نماید بنابراین هیچگونه پیچیدگی در این سیستم وجود ندارد. از سوی دیگر به علت راندمان بالای آن، این قابلیت را بوجود آورده است که با کمترین امکانات و تجهیزات شرایط استفاده از این محصول فراهم گردد.
  رادیاتورهای قرنیزی آترین در دو مدل آرامیس و هرمیس بصورت ساده و دوبل با ظرفیت حرارتی متفاوت تولید می شوند. تمامی این مدل ها دارای سه طرح ساده، طرح چوب و سفارشی می باشند. این محصول یک محصول سفارشی بوده و با توجه به متراژ و فضای مشتری محاسبه می شود. قیمت محصول بر مبنای یک متر محصول عنوان گردیده است.
  نقد و برسی
  مزایا
  *کاهش هزینه های لوله کشی برای تاسیسات ساختمانی
  *کاهش فضای اشغال شده توسط سیستم های گرمایشی قدمی مثل رادیاتور های پره ای
  *کاهش هزینه نصب قرنیز
  *سرعت بالا در اجرا و نصب
  *قیمت مناسب نسبت به دیگر سیستم های های گرمایشی
  *تولید گرمای یکنواخت در سراسر خانه
  *قابلیت تنظیم دما در این سیستم
  *بازده ای بالا
  معایب
  *رنگ بندی محدود
  *حذف قرنیز دلخواه از دکوراسیون داخلی
  *نداشتن سنسور قطع گرمایش در هنگام رسیدن به یک دمای مناسب

  دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
  این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
  دیدگاه خود را بنویسید.
  کمی صبر کنید...