پرشر سوییچ آب مربعی
پیشنهاد ویژه

پرشر سوییچ آب مربعی

از {{model.count}}
 • لوازم نصب پکیج
 • قطعات پکیج
 • 65,000 تومان
  63,000 تومان
  4%
  تخفیف
  محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  تعداد
  نوع
  • {{value}}
  مقایسه
  کمی صبر کنید...
  • مشخصات این قطعه همان طور که از نامش پ... عملکرد داخلی پرشر سوئیچ آب پرشرسوئیچ آب در تمام مراحل کار... در صورتی که فشار آب مدار گرمای... نحوه تست پرشر سوئیچ آب در صورتی که فشار آب مدارگرمایش... علایم خرابی قطعه در کارکرد دست... پکیج هیچ عکس العملی نشان نمی د... محل نصب پرشر سوئیچ آب به صورت سری قبل از مبدل حرارتی...

  توضیحات اجمالی

  این قطعه همان طور که از نامش پیداست وظیفه کنترل مدار آب مصرفی را به عهده دارد که به زبان ساده پکیج همیشه زمانی روشن باشد که آبی وجود داشته باشد و بدون آب پکبج روشن نشود .عملکرد داخلی پرشر سوئیچ آبپرشرسوئیچ آب در تمام مراحل کاری پکیج مدار آن کنترل می شود و در صورت کمبود فشار آب مدار گرمایش مدار پرشر سویچ آب باز می شود و اجازه ادامه مراحل بعد را نمی دهد.در صورتی که فشار آب مدار گرمایش بالاتر از ۶٫۰ باشد مدار پرشر سویچ آب بسته می شود و پکیج به کار خود ادامه می دهد.نحوه تست پرشر سوئیچ آبدر صورتی که فشار آب مدارگرمایش نرمال باشد (بیشتر از ۶٫۰ بار باشد)با اهم متر مداربرق پرشر سوئپچ را تست کرده  اگر مدار بسته باشد این قطعه سالم بوده و در صورت باز بودن خراب است یه صورت ساده تر شما می توانید اهم متر را روی بیزر یا بوق قرار دهید وبه دو سر پرشر سوئیچ آب برنید اگر بوق اهم متر فعال شود قطعه سالم بوه و در غیر این صورت خراب می باشد.علایم خرابی قطعه در کارکرد دستگاه :پکیج هیچ عکس العملی نشان نمی دهد و در مرحله اول باقی می ماند.محل نصب پرشر سوئیچ آببه صورت سری قبل از مبدل حرارتی نصب می شود.

  مشخصات
  این قطعه همان طور که از نامش پیداست وظیفه کنترل مدار آب مصرفی را به عهده دارد که به زبان ساده پکیج همیشه زمانی روشن باشد که آبی وجود داشته باشد و بدون آب پکبج روشن نشود .
  عملکرد داخلی پرشر سوئیچ آب
  پرشرسوئیچ آب در تمام مراحل کاری پکیج مدار آن کنترل می شود و در صورت کمبود فشار آب مدار گرمایش مدار پرشر سویچ آب باز می شود و اجازه ادامه مراحل بعد را نمی دهد.
  در صورتی که فشار آب مدار گرمایش بالاتر از ۶٫۰ باشد مدار پرشر سویچ آب بسته می شود و پکیج به کار خود ادامه می دهد.
  نحوه تست پرشر سوئیچ آب
  در صورتی که فشار آب مدارگرمایش نرمال باشد (بیشتر از ۶٫۰ بار باشد)با اهم متر مداربرق پرشر سوئپچ را تست کرده اگر مدار بسته باشد این قطعه سالم بوده و در صورت باز بودن خراب است یه صورت ساده تر شما می توانید اهم متر را روی بیزر یا بوق قرار دهید وبه دو سر پرشر سوئیچ آب برنید اگر بوق اهم متر فعال شود قطعه سالم بوه و در غیر این صورت خراب می باشد.
  علایم خرابی قطعه در کارکرد دستگاه :
  پکیج هیچ عکس العملی نشان نمی دهد و در مرحله اول باقی می ماند.
  محل نصب پرشر سوئیچ آب
  به صورت سری قبل از مبدل حرارتی نصب می شود.

  دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
  این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
  دیدگاه خود را بنویسید.
  کمی صبر کنید...