شیر پر کن ایران رادیاتور
پیشنهاد ویژه

شیر پر کن ایران رادیاتور

از {{model.count}}
 • لوازم نصب پکیج
 • قطعات پکیج
 • 29,000 تومان
  25,000 تومان
  14%
  تخفیف
  محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  تعداد
  نوع
  • {{value}}
  مقایسه
  کمی صبر کنید...
  • مشخصات مادامی که پکیج دیواری هنوز راه... بنابر این " شیر پرکن &quo... ( در بعضی از مدلهای پکیج ، شیر... برگرفته شده از www.pakage.blog... در حقیقت تنها راه ارتباطی آب م... ( در بعضی از مدلهای پکیج ، شیر... برگرفته شده از www.pakage.blog... نمایندگی ایران رادیاتور شرق ته... برگرفته شده از www.pakage.blog...

  توضیحات اجمالی

  مادامی که پکیج دیواری هنوز راه اندازی نشده ، ( آبی در داخل مدار وجود ندارد ) و یا آب سیستم کاهش یافته باشد ، می بایست مطابق شکل بالا " شیر پرکن " را باز نماییم تا آب شهر وارد سیستم مدار گرمایش شود . شیر پرکن همیشه در خلاف جهت عقربه های ساعت باز میشود . و در جهت عقربه های ساعت باز میشود .بنابر این " شیر پرکن " شیری است که در مسیر انشعابی از ورود آب سرد به قسمت مکش پمپ قرار می گیرد و وظیفه آن پر کردن مدار گرمایشی از آب می باشد .( در بعضی از مدلهای پکیج ، شیر پرکن در بین مسیر آب سرد ورودی و خط رفت گرمایش قرار می گیرد . )

  مشخصات
  مادامی که پکیج دیواری هنوز راه اندازی نشده ، ( آبی در داخل مدار وجود ندارد ) و یا آب سیستم کاهش یافته باشد ، می بایست مطابق شکل بالا " شیر پرکن " را باز نماییم تا آب شهر وارد سیستم مدار گرمایش شود . شیر پرکن همیشه در خلاف جهت عقربه های ساعت باز میشود . و در جهت عقربه های ساعت باز میشود .
  بنابر این " شیر پرکن " شیری است که در مسیر انشعابی از ورود آب سرد به قسمت مکش پمپ قرار می گیرد و وظیفه آن پر کردن مدار گرمایشی از آب می باشد .
  ( در بعضی از مدلهای پکیج ، شیر پرکن در بین مسیر آب سرد ورودی و خط رفت گرمایش قرار می گیرد . )
  برگرفته شده از www.pakage.blog.ir
  در حقیقت تنها راه ارتباطی آب مدار گرمایش و مدار آب گرم بهداشتی ، شیر پرکن می باشد.بنابر این " شیر پرکن " شیری است که در مسیر انشعابی از ورود آب سرد به قسمت مکش پمپ قرار می گیرد و وظیفه آن پر کردن مدار گرمایشی از آب می باشد .
  ( در بعضی از مدلهای پکیج ، شیر پرکن در بین مسیر آب سرد ورودی و خط رفت گرمایش قرار می گیرد . )
  برگرفته شده از www.pakage.blog.ir
  نمایندگی ایران رادیاتور شرق تهران : ( لازم به ذکر است زمانی که مدار شوفاژ سرد است ، اگر فشار دستگاه روی 1 بار تنظیم شده باشد ، در موقع راه اندازی ،و با گرم شدن مدار درجه فشار سنج اندکی بالاتر میرود . ) بهترین فشار مجاز در سیستم 1.5 بار می باشد
  برگرفته شده از www.pakage.blog.ir

  دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
  این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
  دیدگاه خود را بنویسید.
  کمی صبر کنید...