رابط یک سر رزوه یک سر فیتینگ
پیشنهاد ویژه

رابط یک سر رزوه یک سر فیتینگ

از {{model.count}}
 • لوازم جانبی تصفیه آب
 • 4,800 تومان
  4,000 تومان
  17%
  تخفیف
  محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  تعداد
  نوع
  • {{value}}
  مقایسه
  کمی صبر کنید...
  • مشخصات تبدیل رزوه به فیتینگی یک اتصال... خروجی های تبدیل رزوه به فیتینگ... خروجی 1/4 اینچ رزوه دار برای ا... خروجی 1/4 اینچ فیتینگی با قابل... تبدیل رزوه به فیتینگی معمولا ب...

  توضیحات اجمالی

  تبدیل رزوه به فیتینگی یک اتصال خانگی است که بر روی دستگاه تصفیه آب خانگی قابل استفاده است و از نوع اتصالات سریع دستگاه تصفیه آب است که به آن اتصال فیتینگی یا Quick Fitting یا EZ Connector نیز گفته می شود.خروجی های تبدیل رزوه به فیتینگی عبارتند از:خروجی 1/4 اینچ رزوه دار برای اتصال به محفظه فیلتر، انواع فیلتر تصفیه آب خانگی ، قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی که دارای خروجی 1/4 اینچ هستند.خروجی 1/4 اینچ فیتینگی با قابلیت اتصال شلنگ دستگاه تصفیه آب یا هر نوع اتصال دارای رابط میله ای 1/4 اینچتبدیل رزوه به فیتینگی معمولا برای وصل کردن شلنگ دستگاه تصفیه آب به محفظه های فیلتر و دیگر قطعات تصفیه آب بکار می رود.

  مشخصات
  تبدیل رزوه به فیتینگی یک اتصال خانگی است که بر روی دستگاه تصفیه آب خانگی قابل استفاده است و از نوع اتصالات سریع دستگاه تصفیه آب است که به آن اتصال فیتینگی یا Quick Fitting یا EZ Connector نیز گفته می شود.
  خروجی های تبدیل رزوه به فیتینگی عبارتند از:
  خروجی 1/4 اینچ رزوه دار برای اتصال به محفظه فیلتر، انواع فیلتر تصفیه آب خانگی ، قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی که دارای خروجی 1/4 اینچ هستند.
  خروجی 1/4 اینچ فیتینگی با قابلیت اتصال شلنگ دستگاه تصفیه آب یا هر نوع اتصال دارای رابط میله ای 1/4 اینچ
  تبدیل رزوه به فیتینگی معمولا برای وصل کردن شلنگ دستگاه تصفیه آب به محفظه های فیلتر و دیگر قطعات تصفیه آب بکار می رود.

  دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
  این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
  دیدگاه خود را بنویسید.
  کمی صبر کنید...