کارتریج پلی فسفات
پیشنهاد ویژه

کارتریج پلی فسفات

از {{model.count}}
 • لوازم جانبی تصفیه آب
 • 45,000 تومان
  39,000 تومان
  14%
  تخفیف
  محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  تعداد
  نوع
  • {{value}}
  مقایسه
  کمی صبر کنید...
  • مشخصات پلی فسفات، سالهای سال جهت جلوگ... اساس کار پلی فسفات بر مبنای وا... به این ترتیب، پلی فسفات باعث ح...

  توضیحات اجمالی

  پلی فسفات، سالهای سال جهت جلوگیری از رسوب گذاری در سیستم های مختلف تصفیه آب خانگی، صنعتی و شهری و به اشکال مختلف جامد و مایع مورد استفاده قرار می گرفته است.اساس کار پلی فسفات بر مبنای واکنش شیمیایی و ترکیب با کلسیم است. با تزریق پلی فسفات در داخل آب، یونهای کلسیم قبل از ترکیب با یون کربنات و تشکیل رسوب کربنات کلسیم، با فسفات ترکیب شده و تشکیل فسفات کلسیم می دهد. فسفات کلسیم در آب محلول بوده و باعث رسوب گذاری نمی شود.به این ترتیب، پلی فسفات باعث حذف سختی از آب نمی شود بلکه تنها از رسوب گذاری جلوگیری می کند.

  مشخصات
  پلی فسفات، سالهای سال جهت جلوگیری از رسوب گذاری در سیستم های مختلف تصفیه آب خانگی، صنعتی و شهری و به اشکال مختلف جامد و مایع مورد استفاده قرار می گرفته است.
  اساس کار پلی فسفات بر مبنای واکنش شیمیایی و ترکیب با کلسیم است. با تزریق پلی فسفات در داخل آب، یونهای کلسیم قبل از ترکیب با یون کربنات و تشکیل رسوب کربنات کلسیم، با فسفات ترکیب شده و تشکیل فسفات کلسیم می دهد. فسفات کلسیم در آب محلول بوده و باعث رسوب گذاری نمی شود.
  به این ترتیب، پلی فسفات باعث حذف سختی از آب نمی شود بلکه تنها از رسوب گذاری جلوگیری می کند.

  دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
  این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
  دیدگاه خود را بنویسید.
  کمی صبر کنید...