هد پمپ تصفیه آب

کلگی پمپ تصفیه آب

از {{model.count}}
 • لوازم جانبی تصفیه آب
 • محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  تعداد
  نوع
  • {{value}}
  مقایسه
  کمی صبر کنید...
  • مشخصات هد پمپ یا کلگی پمپ تصفیه آب خا... به طور کلی پمپ از دو بخش تشکی... حتماً میدانید که دستگاه اسمر... پمپ معمولاً به نحوی ساخته میش...

  توضیحات اجمالی

  هد پمپ یا کلگی پمپ تصفیه آب خانگی از دیافراگم و بلبرینگ تشکیل شده است، کلگی پمپ دستگاه وظیفه دارد تا نیروی الکتروموتور را به رانش تبدیل نماید و کیفیت دیافراگم و هد پمپ از اهمیت بالایی برخوردار است و هرچقدر این قطعه باکیفیت تر باشد عمر بالاتری نیز دارد.به طور کلی پمپ  از دو بخش تشکیل شده، بدنه پمپ که الکترو موتور در آن قرار دارد و کلگی پمپ.حتماً میدانید که دستگاه  اسمر معکوس با استفاده از پمپ عمل میکند و آب به وسیله پمپ به فیلترا وارد میشود، پس هرچقدر که پمپ قدرتمندتر و باکیفیت تری داشته باشیم، قطعاً کیفیت خروجی آب تصفیه شده بالاتری داریم.پمپ  معمولاً به نحوی ساخته میشود که کلگی پمپ آن قابل تعویض باشد.

  مشخصات
  هد پمپ یا کلگی پمپ تصفیه آب خانگی از دیافراگم و بلبرینگ تشکیل شده است، کلگی پمپ دستگاه وظیفه دارد تا نیروی الکتروموتور را به رانش تبدیل نماید و کیفیت دیافراگم و هد پمپ از اهمیت بالایی برخوردار است و هرچقدر این قطعه باکیفیت تر باشد عمر بالاتری نیز دارد.
  به طور کلی پمپ از دو بخش تشکیل شده، بدنه پمپ که الکترو موتور در آن قرار دارد و کلگی پمپ.
  حتماً میدانید که دستگاه اسمر معکوس با استفاده از پمپ عمل میکند و آب به وسیله پمپ به فیلترا وارد میشود، پس هرچقدر که پمپ قدرتمندتر و باکیفیت تری داشته باشیم، قطعاً کیفیت خروجی آب تصفیه شده بالاتری داریم.
  پمپ معمولاً به نحوی ساخته میشود که کلگی پمپ آن قابل تعویض باشد.

  دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
  این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
  دیدگاه خود را بنویسید.
  کمی صبر کنید...