رادیاتور120سانتی فلورا

از {{model.count}}
 • رادیاتور
 • محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  تعداد
  نوع
  • {{value}}
  مقایسه
  کمی صبر کنید...
  • مشخصات _راندمان بالای حرارتی(2250 کیل... _ورق 1/25 ترک _تحت لیسانس ایتالیا
  • نقد و برسی مزایا بدنه رادیاتور پنلی به صورت یکپ... این نوع رادیاتور گرما را به می... هزینه نصب این رادیاتورها پایین... بازده انرژی رادیاتور پنلی حدود... این وسیله گرمایشی از جنس فولاد... معایب تنها عیب رادیاتور پنلی این است...

  توضیحات اجمالی

  راندمان بالای حرارتی(2250 کیلو کالری)_ورق 1/25 ترک_تحت لیسانس ایتالیانقد و برسیمزایابدنه رادیاتور پنلی به صورت یکپارچه است, بنابراین تمیز نمودن آن آسان بوده و به راحتی توسط یک دستمال مرطوب تمیز میشوداین نوع رادیاتور گرما را به میزان متعادل در فضا پخش میکند و بدنه ی آن تا حدی که باعث سوختگی شود گرم نمیشودهزینه نصب این رادیاتورها پایین و نصب آنها نیز آسان میباشدبازده انرژی رادیاتور پنلی حدود ۶۰ درصد استاین وسیله گرمایشی از جنس فولاد است و به همین دلیل کیفیت و ماندگاری آن بالا میباشد و مدت زمان گارانتی آن نیز توسط شرکت های تولید کننده طولانی استمعایبتنها عیب رادیاتور پنلی این است که اگر دچار زنگ زدگی شود یا نقصی در عملکرد آن به وجود آید به طور کلی باید آن را تعویض نمود. الیته این رادیاتورها به دلیل کیفیت بالا و گارانتی چند ساله ای که دارند به ندرت دچار عیب و ایراد میشوند.

  مشخصات
  _راندمان بالای حرارتی(2250 کیلو کالری)
  _ورق 1/25 ترک
  _تحت لیسانس ایتالیا
  نقد و برسی
  مزایا
  بدنه رادیاتور پنلی به صورت یکپارچه است, بنابراین تمیز نمودن آن آسان بوده و به راحتی توسط یک دستمال مرطوب تمیز میشود
  این نوع رادیاتور گرما را به میزان متعادل در فضا پخش میکند و بدنه ی آن تا حدی که باعث سوختگی شود گرم نمیشود
  هزینه نصب این رادیاتورها پایین و نصب آنها نیز آسان میباشد
  بازده انرژی رادیاتور پنلی حدود ۶۰ درصد است
  این وسیله گرمایشی از جنس فولاد است و به همین دلیل کیفیت و ماندگاری آن بالا میباشد و مدت زمان گارانتی آن نیز توسط شرکت های تولید کننده طولانی است
  معایب
  تنها عیب رادیاتور پنلی این است که اگر دچار زنگ زدگی شود یا نقصی در عملکرد آن به وجود آید به طور کلی باید آن را تعویض نمود. الیته این رادیاتورها به دلیل کیفیت بالا و گارانتی چند ساله ای که دارند به ندرت دچار عیب و ایراد میشوند.

  دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
  این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
  دیدگاه خود را بنویسید.
  کمی صبر کنید...