داکت اسپلیت پامکو

از {{model.count}}
 • داکت اسپلیت
 • محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  مدل
  مدل را انتخاب کنید.
  تعداد
  نوع
  • {{value}}
  مقایسه
  کمی صبر کنید...
  • مشخصات داکت اسپلیت پامکو داکت اسپلیت ها امروزه یکی از... یونیت داخلی با مکش هوای داخل...
  • نقد و برسی بخشی از مزایای اسپلیت کانالی ب... 1- استقلال واحد های مسکونی... 2- حذف لوله کشی های طویل در... 3- حذف موتورخانه های حجیم و... 4- قابل استفاده برای هر نوع... 5- کاهش صدا و آلودگی های صو... 6- سادگی سیستم و فراوانی ق... 7- کاربرد دوگانه سیستم (سرم... 8- کاهش هزینه های راهبردی و... معایب: 1-هم دما شدن کل اتاق های متصل... 2-صدا

  توضیحات اجمالی

  داکت اسپلیت پامکوداکت اسپلیت ها امروزه یکی از متداولترین سیستم های سرمایش و گرمایشی محسوب می شود. این سیستم از دو واحد مجزا به نام هواساز(یونیت داخلی) و کندانسینگ یونیت (یونیت خارجی) تشکیل شده که توسط لوله مسی به یکدیگر متصل می شود.یونیت داخلی با مکش هوای داخل و انجام عملیات متناسب با فصل آن را سرد یا گرم نموده و سپس هوای سرد یا گرم توسط کنال های افقی(زیر سقفی)داخل واحد توضیع میگردد.نقد و برسیبخشی از مزایای اسپلیت کانالی به صورت زیر است :1- استقلال واحد های مسکونی و در نتیجه راحتی مصرف کننده در استفاده به لحاظ زمان و میزان مصرف.2- حذف لوله کشی های طویل در ساختمان3- حذف موتورخانه های حجیم و افزایش فضای مفید4- قابل استفاده برای هر نوع کاربری از قبیل مسکونی،تجاری،اداری.5- کاهش صدا و آلودگی های صوتی.6- سادگی سیستم و فراوانی قطعات یدکی.7- کاربرد دوگانه سیستم (سرمایش و گرمایش).8- کاهش هزینه های راهبردی و نگه داری معایب:1-هم دما شدن کل اتاق های متصل به دستگاه2-صدا

  مشخصات
  داکت اسپلیت پامکو
  داکت اسپلیت ها امروزه یکی از متداولترین سیستم های سرمایش و گرمایشی محسوب می شود. این سیستم از دو واحد مجزا به نام هواساز(یونیت داخلی) و کندانسینگ یونیت (یونیت خارجی) تشکیل شده که توسط لوله مسی به یکدیگر متصل می شود.
  یونیت داخلی با مکش هوای داخل و انجام عملیات متناسب با فصل آن را سرد یا گرم نموده و سپس هوای سرد یا گرم توسط کنال های افقی(زیر سقفی)داخل واحد توضیع میگردد.
  نقد و برسی
  بخشی از مزایای اسپلیت کانالی به صورت زیر است :
  1- استقلال واحد های مسکونی و در نتیجه راحتی مصرف کننده در استفاده به لحاظ زمان و میزان مصرف.
  2- حذف لوله کشی های طویل در ساختمان
  3- حذف موتورخانه های حجیم و افزایش فضای مفید
  4- قابل استفاده برای هر نوع کاربری از قبیل مسکونی،تجاری،اداری.
  5- کاهش صدا و آلودگی های صوتی.
  6- سادگی سیستم و فراوانی قطعات یدکی.
  7- کاربرد دوگانه سیستم (سرمایش و گرمایش).
  8- کاهش هزینه های راهبردی و نگه داری
  معایب:
  1-هم دما شدن کل اتاق های متصل به دستگاه
  2-صدا

  دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
  این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
  دیدگاه خود را بنویسید.
  کمی صبر کنید...